خانه / مطالب آموزشي / اولین کارگاه بهاره ITIL Foundation

اولین کارگاه بهاره ITIL Foundation

کارگاه itil
اولین کارگاه بهاره ITIL Foundation انشاءالله از ۲۱ تا ۲۳ فروردین ۱۳۹۲ برگزار خواهد گردید.

به اطلاع دوستان و همراهان گرامی می‌رسانم برگزاری کارگاه مبانی و مفاهیم مقدماتی ITIL در پایان هفته جاری (تاریخ ۲۱ تا ۲۳ فروردین ماه) قطعی شد. این کارگاه انشاءالله به مدت سه روز از ۹ صبح تا ۱۷ برگزار خواهد گردید. لذا شایسته است عزیزانی که ثبت نام نموده‌اند انشاءالله به موقع در کلاس حضور به هم رسانند.
اطلاعات تکمیلی در لینک‌های زیر قابل مشاهده بوده و در صورت هرگونه ابهام سرکار خانم کریمی از طریق شماره ۶۶۴۶۵۴۲۲ و یا آدرس courses-at-saebi.ir آماده پاسخگویی خواهند بود.
ضمنا دوستان در خصوص بهره‌مندی از تسهیلات مالی دوره‌های آموزشی بهار ۹۲ میتوانند با سرکار خانم کریمی تماس حاصل نموده و امیدوارم وجود مشکل در پرداخت یکجای شهریه و مسائلی از این دست را بعنوان دلیل عدم حضور در دوره ذکر نفرمایند!
شایان ذکر است دوستان اگر تمایل داشته باشند می‌توانند از تخفیفات مربوط به امتیازات کسب شده در دوره‌های پیشین نیز (بر اساس ساختار و نظام آموزشی مندرج در سایت)‌ استفاده نمایند.

توضیحات تکملیی درباره کارگاه ITIL     |     نظرات شرکت کنندگان دوره های پیشین

ساختار و برنامه ریزی آموزشی     |    برنامه آموزشی بهار ۹۲     |    تسهیلات آموزشی بهار ۹۲درباره ی عليرضا صائبي

فعلا در حوزه فناوری اطلاعات به مشاوره مشغولم ... کار در حوزه Business intelligence و بخصوص Text processing و SNA را دوست دارم ... احساس می‌کنم در این دو پردازش می‌توانم واقعیت‌های زیادی را ببینم ...

همچنین ببینید

انواع درآمد

شما از چند جریان درآمدی آگاه هستید و از کدام‌یک از آن‌ها بهره می‌برید؟ آیا ...