خانه / مطالب آموزشي / کارگاه یک روزه BI (بررسی موردی طراحی و استقرار)

کارگاه یک روزه BI (بررسی موردی طراحی و استقرار)

کارگاه یک روزه بررسی موردی BI

عطف به قولی که به دوستان عزیز داده بودم به اطلاع میرساند کارگاه یک روزه تمرین عملی طراحی و استقرار سامانه های هوش تجاری (Business Intelligence) ان‌شاءالله در تاریخ یکشنبه ۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۱ برگزار خواهد شد.
این کارگاه به مدت ۷ ساعت در قالب یک case، به تمرین عملی طراحی و پیاده‌سازی تکنیک‌ها و مفاهیم مطرح در حوزه طراحی، استقرار و بهره‌برداری از هوش تجاری خواهد پرداخت.
هزینه حضور در این کارگاه -/۸۰٫۰۰۰ تومان تعیین شده است.
شایان ذکر است عزیزانی که در کارگاه طراحی و استقرار سامانه‌های BI (اسفندماه ۹۱) شرکت داشتند برای شرکت در این کارگاه از ۵۰% تخفیف بهره‌مند خواهند بود.
با توجه به اولویت حضور حاضرین در کارگاه و سمینار BI (پاییز ۹۱) در این کارگاه، این اطلاعیه فعلا بصورت محدود ارسال گردیده و ظرفیت کارگاه نیز حداکثر ۱۰ نفر در نظر گرفته شده است و عزیزان می‌توانند برای ثبت نام با شماره تلفن ۶۶۴۶۵۴۲۲ (خانم کریمی) تماس حاصل نموده یا عبارت BIC را به همراه نام و نام خانوادگی خود به شماره ۱۰۰۰۰۳۰۳۱ پیامک نمایند.
شایان ذکر است عزیزان میتوانند از امتیاز کسب شده خود (بر اساس نظام آموزشی جدید) و یا دیگر تسهیلات آموزشی بهار ۹۲، بعنوان تخفیف شرکت در این دوره استفاده کنند.

 درباره ی عليرضا صائبي

فعلا در حوزه فناوری اطلاعات به مشاوره مشغولم …
کار در حوزه Business intelligence و بخصوص Text processing و SNA را دوست دارم … احساس می‌کنم در این دو پردازش می‌توانم واقعیت‌های زیادی را ببینم …

همچنین ببینید

کارگاه هوش تجاری مقدماتی

کارگاه حضوری هوش تجاری مقدماتی چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه ۲۹ دی‌ماه تا ۱ بهمن‌ماه ۱۳۹۵ این ...