خانه / برنامه رادیویی اقتصاد فردا / تجارت الکترونیکی موضوع جدید برنامه اقتصاد فردا

تجارت الکترونیکی موضوع جدید برنامه اقتصاد فردا

تجارت الکترونیکیتجارت الکترونیکی از جمله موضوعاتی است که اخیرا خیلی نقل محافل مختلف شده و اظهارنظرهای متفاوتی در مورد آن می‌شنویم.
به همین منظور چند برنامه از سری برنامه‌های اقتصاد فردا به راه‌اندازی کسب و کار الکترونیک اختصاص داده شد تا انشاءالله بتواند شروعی برای علاقمندان به این حوزه باشد.

 

برنامه رادیویی اقتصاد فردا

موضوع برنامه: تجارت الکترونیک، راه‌اندازی و مفاهیم اولیه
مهمان برنامه: —
شماره برنامه: ۱۴۰
تاریخ و ساعت پخش: ۲۱ بهمن‌ماه مثل همیشه از ساعت ۱۱:۰۰ تا ۱۱:۳۰ دقیقه
رادیو اقتصاد: موج FM ردیف ۹۸MHz
خلاصه برنامه:
ارائه راه‌کارهایی ساده و عملی برای راه‌اندازی تجارت الکترونیک همراه با بیان مفاهیم اولیه تجارت از نوع اینترنتی!

عزیزان می‌توانند نظرات و پیشنهاد خود را برای طرح در برنامه بعنوان دیدگاه ذیل همین خبر ارسال فرمایند یا با شماره‌های رادیو اقتصاد در میان بگذارند.

برنامه ۱۴۰: تجارت الکترونیکی، قسمت اول
[Audio:http://178.248.47.232/download/?p=6%202013-09-12%2010-00-00|titles=فردا اقتصاد رادیویی برنامه |artists=صائبی علیرضا]
برنامه ۱۴۱: تجارت الکترونیکی، قسمت دوم
[Audio:http://178.248.47.232/download/?p=6%202013-09-19%2010-00-00|titles=فردا اقتصاد رادیویی برنامه |artists=صائبی علیرضا]

پ.ن.: حسب فرمایش چند تن از دوستان عزیزم، قرار شد لینک برنامه‌ای که بصورت هفتگی از رادیو اقتصاد پخش می‌شود را در سایت بگذارم تا عزیزان بتوانند برنامه را از این طریق دنبال کنند.
همچنین از بابت کیفیت نه چندان مناسب برنامه عذرخواهی میکنم و امیدوارم در برنامه‌های بعدی کیفیت ضبط ارتقاء‌یابد.درباره ی علیرضا صائبی

فعلا در حوزه مدیریت فنّاوری اطلاعات و هوشمندسازی کسب و کار (Business intelligence)، متن‌کاوی (Text Mining) و گراف‌کاوی (Graph Mining) به مشاوره مشغولم. تصور می‌کنم واقعیت‌ها را با این پردازش‌ها درمی‌یابم.

همچنین ببینید

برنامه اقتصاد فردا

برنامه اقتصاد فردا در شماره ۱۱۸ خود در این هفته (۱۷ اسفندماه ۱۳۹۱) به بررسی ...