خانه / مطالب آموزشی / جلسه آشنایی با دوره های مجازی هوش تجاری و ITIL

جلسه آشنایی با دوره های مجازی هوش تجاری و ITIL

جلسه آشنایی با دوره های مجازی هوش تجاری و ITIL، انشاءالله در روز جمعه ۱۴ تیرماه از ساعت  ۱۹:۳۰ تا ۲۰:۳۰  بصورت مجازی و از طریق سایت WizIQ برگزار خواهد گردید.
معرفی دوره های مجازی
بر حسب فرمایش دوستان مبنی بر ارائه اطلاعات بیشتری در خصوص دوره‌ های مجازی طراحی شده و همچنین پیشنهاد دوست عزیزم آقای مهندس وحید بزّاز، قرارشد کلاسهای مجازی و محیط ارائه آن (سایت WizIQ) در قالب دو جلسه نیم ساعته (دو کلاس مجازی)به عزیزان و علاقمندان معرفی شود.
ظرفیت هریک از جلسات ۲۵ نفر بوده و زمان‌بندی تشکیل آنها در روز جمعه ۱۴ تیرماه بشرح زیر میباشد:

۱- جلسه آشنایی با دوره های هوش تجاری (مقدماتی و پیشرفته)، ساعت ۱۹:۳۰ تا ۲۰:۰۰

۲- جلسه آشنایی با دوره های مدیریت فناوری اطلاعات با ITIL (مبانی، مدیریت فرایندها، ابزار iTop و بازی شبیه‌سازی)، ساعت ۲۰:۰۰  تا ۲۰:۳۰


عزیزانی که برای حضور در این جلسه هماهنگی‌های لازم را با سرکار خانم کریمی بعمل آورده اند،

می‌توانند از اینجا وارد کلاس شوند.


لذا عزیزانی که علاقمند به آشنایی با این دوره ها هستند، میتوانند اطلاعات زیر را به شماره ۱۰۰۰۰۳۰۳۱ پیامک نمایند تا هماهنگی لازم برای حضور ایشان در این جلسه انجام پذیرفته و لینک دعوتنامه حضور در کلاس برای ایشان ارسال گردد.

– نام و نام خانوادگی

– آدرس email

– عبارت BI برای شرکت در جلسه معرفی دوره BI (هوش تجاری یا هوشمندسازی کسب و کار)

– عبارت ITIL برای شرکت در جلسه معرفی دوره های ITIL  (مدیریت خدمات فناوری اطلاعات)

طبیعتا شرکت در این جلسه رایگان بوده و امکان پرسش و پاسخ صوتی با شرکت کنندگان فراهم خواهد بود. برای شرکت در این جلسه نیاز به نرم‌افزار Flash player خواهد بود که عزیزان میتوانند نسخه مورد نظر خود را از آدرس زیر دانلود نمایند.

نسخه Flash player برای مرورگر IE

نسخه Flash player برای مرورگرهای Firefox و Chrome

(رمز بازکردن فایل فشرده دانلود شده www.p30download.com میباشد)

پ.ن.: عزیزانی که امکان حضور در این دو جلسه را ندارند، میتوانند یک روز بعد از تشکیل جلسات، نسخه ضبط شده در کلاس را بصورت کامل دانلود نمایند و در صورت وجود هرگونه ابهام یا سوالی در مورد این دو دوره، موضوع را از طریق email با این حقیر مطرح فرمایند تا انشاءالله پاسخ دهم.درباره ی علیرضا صائبی

فعلا در حوزه مدیریت فنّاوری اطلاعات و هوشمندسازی کسب و کار (Business intelligence)، متن‌کاوی (Text Mining) و گراف‌کاوی (Graph Mining) به مشاوره مشغولم. تصور می‌کنم واقعیت‌ها را با این پردازش‌ها درمی‌یابم.

همچنین ببینید

درخواست تغییرات نرم‌افزار

درخواست تغییرات نرم‌افزار سندی است که شامل درخواست‌های ذینفعان مجاز و معتبر برای ایجاد هر ...