خانه / برنامه رادیویی اقتصاد فردا / برنامه اقتصاد فردا ۱۱۰ تایی شد!

برنامه اقتصاد فردا ۱۱۰ تایی شد!

دیروز یکصد و دهمین برنامه اقتصاد فردا (که پیشتر با نام به سوی فردا و کنکاش پخش می‌شد) از رادیو اقتصاد پخش شد.

از دوستان و همراهان عزیزم تشکر میکنم که همیشه مرا مورد لطف و محبت قرار می‌دهند و مثل همیشه درخواست همراهی و یاری دارم.

از این هفته با یادآوری دوست و استاد عزیزم محمدرضا شعبانعلی، امکان پخش آنلاین برنامه نیز فراهم شده است که امیدوارم شنیدن برنامه‌ها را برای دوستان عزیزم فراهم کند و از این طریق بتوانم نقطه نظرات، پیشنهادات و موضوعات و سوژه‌های جدیدی را دریافت کنم انشاءالله.

برای اطلاع عزیزانی که تا کنون برنامه را نشنیده‌اند عرض می‌کنم که برنامه اقتصاد فردا، هر هفته پنجشنبه‌ها از رادیو اقتصاد (موج FM ردیف ۹۸MHz) پخش شده و موضوع آن بررسی وضعیت و خدمات فنّاوری اطلاعات در سازمان‌ها و نهادهای حاکمیتی است و افتخار دارد تا کنون تمامی مهمانان برنامه افراد موثر و تصمیم‌گیر در این حوزه در سطح کشور بوده‌اند.

امیدوارم دوستان و علاقمندان توسعه فناوری اطلاعات در کشور به این حقیر کمک کنند تا بتوانیم مسائل حوزه فناوری اطلاعات را به خوبی از این طریق طرح و بررسی کنیم و از طریق همفکری و طرح نظرات و پیشنهادات سازنده، گامی موثر در ارتقاء سطح فناوری اطلاعات کشور برداریم.

منتظر نظرات دوستان هستم.درباره ی علیرضا صائبی

فعلا در حوزه مدیریت فنّاوری اطلاعات و هوشمندسازی کسب و کار (Business intelligence)، متن‌کاوی (Text Mining) و گراف‌کاوی (Graph Mining) به مشاوره مشغولم. تصور می‌کنم واقعیت‌ها را با این پردازش‌ها درمی‌یابم.

همچنین ببینید

Power Pivot ابزاری ساده و کاربردی

Power Pivot ابزاری ساده و کاربردی سلام دوستان و همراهان عزیز، موضوع پردازش و تحلیل ...